|
Jeśli tak sobie teoretyzujemy to powinien współ-komentować ktoś szczerze życzliwy Wiśle jej mecze w LE. Ot np. Nawałka.
Koźmiński jest anty z założenia. Iwan odszedł kiedyś do Górnika i tak sobie różne wspomina Wisłę.
Powiedzmy Motyka, Nawałka (i to pod warunkiem że żaden z nich nie chciałby na ten moment być jej I trenerem) i im podobni byli by za Wisła i gdyby ta strzeliła bramkę usłyszelibyśmy coś co w aktualnej sytuacji jest niemożliwe ... czyli okrzyk goool (!) ze strony współ-komentującego. Kowalczyk bo bramce Wilka z Apoelem milczał jak zaklęty, podobnie teraz Koźmiński po bramce Bitona. Ot takie realia.
Hmm, chyba najlepszy byłby Szymek, znaczy Szymkowiak ale ten jest w innej tv.
Ostatnio edytowane przez milosz : 22.10.2011 o godz. 20:33.
|