Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8506
Stary 22.10.2011, 16:59
z koźminskiego komentator jak z koziej dupy trabka poza przytakiwaniem borkowi i zianiu nienawiscia do Wisly nie potrafi sklecic wlasnego zdania ograniczony typ jeden. Mecze powinien komentowac nasz stary poczciwy Andrzej Iwan
Odpowiedz cytując