Kocur napisał(a):

|
A ja mam podejrzenie że to wina peugeota - bo na innym forum mam to samo - że nie da się jej zwinąć i za cholerę zablokowac firefoxem.
|
Peżot przetestowany na kilku przeglądarkach - coś jest spieprzone bo nigdy mi się nie udało go schować :/