Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17088
Stary 22.10.2011, 16:58
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Kluczowe jest tu - komu sędzia pomógł. Dla mnie spalony ewidentny jak i karny. I nie musiałem się wpatrywać nie wiadomo jak. Jakby tak dla Wisły - od razu spalony byłby ewidentny i faul na Kosowskim taki oczywisty....
No ale Jagiellonia to nie znienawidzona Wisła jadąca na "farcie" w każdej kolejce więc i pomoc sędziego nie jest oczywista.

2 kluczowe pomyłki które bardzo wpłynęły na wynik meczu. Weszło nie może tego tak zostawić!
Że sparafrazuję kultowy już cytat z tego portaliku:
"Czy sędzia ustawił mecz? Nie wiemy, ale to możliwe".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując