Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17081
Stary 22.10.2011, 15:21
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Sędzia do I ligi. GKS powinno w proteście wycofać zespół.
Niedlugo zaczna degradowac wszystkich arbitrow i znowu beda sciagac japonczykow. Niech sciagna jak moga do ekstraklasy Viktora Kassaia - to jest obecnie najlepszy arbiter na swiecie, nie zaden Howard Webb.
Odpowiedz cytując