krakus76 napisał(a):

|
Sędzia do I ligi. GKS powinno w proteście wycofać zespół.
|
Niedlugo zaczna degradowac wszystkich arbitrow i znowu beda sciagac japonczykow. Niech sciagna jak moga do ekstraklasy Viktora Kassaia - to jest obecnie najlepszy arbiter na swiecie, nie zaden Howard Webb.