|
Zgoda, cena i dostępność.
Jak zobaczyłem ankietę z pytaniem "Czy kupiłbyś bilet na mecz przez internet" to myślałem, że to jakiś żart.
XXI wiek, internet. niemal, w każdym domu, większość klubów prowadzi sprzedaż internetowa, nawet nie zastanawiając się czy zadać takie pytanie, bo i po co? Koszty niewielkie (w porównaniu z utrzymaniem pracowników, kas - zamiennie).
Wisła się pyta... i dostaje odpowiedź TAK w 70% odpowiedzi, po co było pytać, trzeba było to zrobić "na wczoraj".
|