|
Fragment w/w wywiadu:
"A o piłkarzach Wisły co Pan myśli?
- Że są lepsi, niż pokazuje to tabela grupy K [krakowianie zajmują ostatnie miejsce - przyp. red.]. Zapamiętałem dwóch zawodników. Tego z numerem 11, bo byłem bardzo rozczarowany po tym, co zobaczyłem w 29. minucie. Upadł na murawę i udawał, że został uderzony w twarz [Gervasio Nunez, symulował uderzenie w twarz, wymusił czerwoną kartkę dla Mousy Dembele - red.]. I jeszcze piłkarz z numerem 77. Jak on się nazywał?
Ivica Iliew.
- Świetny. Wystarczająco dobry na ligę angielską."
|