Wyświetl pojedynczy post
hawaiisurfer
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1752
Stary 22.10.2011, 14:42
Fragment w/w wywiadu:

"A o piłkarzach Wisły co Pan myśli?

- Że są lepsi, niż pokazuje to tabela grupy K [krakowianie zajmują ostatnie miejsce - przyp. red.]. Zapamiętałem dwóch zawodników. Tego z numerem 11, bo byłem bardzo rozczarowany po tym, co zobaczyłem w 29. minucie. Upadł na murawę i udawał, że został uderzony w twarz [Gervasio Nunez, symulował uderzenie w twarz, wymusił czerwoną kartkę dla Mousy Dembele - red.]. I jeszcze piłkarz z numerem 77. Jak on się nazywał?

Ivica Iliew.

- Świetny. Wystarczająco dobry na ligę angielską."
Odpowiedz cytując