Wasiu napisał(a):

Był.
Tak samo jak faul Bunozy i Jaliensa. Mimo to było dużo takich, którzy tworzyli nowe przepisy.
Ciesze sie, ze Jaga dostala te punkty od sedziego. Wyjda na czysto i moze skoncza sie zale frustratow w necie.
|
Zapomniałeś o faulu na Gargule