Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17077
Stary 22.10.2011, 14:32
Weszło będzie dalej broniło grubego korupcyjnego Czesia ,,Mourinho". Żal tylko Bełchatowa, bo Jagiellonia sama zapomniała jak niedawno kupowała mecze.
Odpowiedz cytując