Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17076
Stary 22.10.2011, 14:32
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Czyli nie było spalonego?
Był.
Tak samo jak faul Bunozy i Jaliensa. Mimo to było dużo takich, którzy tworzyli nowe przepisy.
Ciesze sie, ze Jaga dostala te punkty od sedziego. Wyjda na czysto i moze skoncza sie zale frustratow w necie.
Odpowiedz cytując