Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#350
Stary 22.10.2011, 14:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
a co? niech go boli...

Też mam prawo do swojej interpretacji.
Czekam, aż Franek zaproponuje, żeby anulowac mu dzisiejszą bramkę z Bełchatowem. W końcu zagrali 12 na 11.
A Bełchatów załamał sie tym neisprawiedliwym golem i już sie nie podniósł.
I co na to Weszło?
Raczej co na to zajebiści i poszkodowani kibice Jagielloni
Odpowiedz cytując