FraMat napisał(a):

a co? niech go boli...
Też mam prawo do swojej interpretacji.
Czekam, aż Franek zaproponuje, żeby anulowac mu dzisiejszą bramkę z Bełchatowem. W końcu zagrali 12 na 11.
A Bełchatów załamał sie tym neisprawiedliwym golem i już sie nie podniósł.
I co na to Weszło?
|
Raczej co na to zajebiści i poszkodowani kibice Jagielloni
