Wyświetl pojedynczy post
arytmetyk
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2753
Stary 22.10.2011, 14:28
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Legia ma ponad 100 tys. wyrobionych kart. I dlaczego nie ma kompletu ?
Legia to przykład z du.py wzięty bo tam karty rozdawali...

Poza tym, co z tego? Nawet jak ma 100 tys to ten kto chce iść na mecz po raz pierwszy musi ją wyrobić. A zazwyczaj jeśli nie ma znajomego to nie wie jak. Oni po prostu nie wiedzą!
Fanatyka to nie odstraszy, ale to nie fanatycy budują frekwencję. Najtrudniejszy pierwszy krok. Zresztą... liczby, liczby!

Jacko_1 napisał(a):Wyświetl post
Cena na ten moment, to kluczowa sprawa.
Nauczmy ludzi przychodzić na stadion i podnośmy ceny powolutku, nie odstraszajmy ceną ludzi, którzy umieją liczyć i zamiast na stadion, pójdą do kina, bo taniej.
Pomijam tu sprawy pikniki vs. reszta świata, chodzi mi tylko o podniesienie frekwencji.

No nie zgodzę się z Tobą. Widziałeś ile ludzi w kolejce przed meczem po prostu nie kupiło biletu bo nie zdążyło? A ile zostało w domu z tego powodu. Bo nie każdy ma 2km do stadionu, a sprzedaż biletów tylko tam to kpina.
Odpowiedz cytując