|
Acha, i będę wałkować do skutku. Karty kibica, obowiązkowe(bo na brak sprzedaży internetowej to już klawiatury szkoda). Kwestią czasu jest aż w bardziej kumatych klubach wycofają je jako obowiązkowe i po prostu zdjęcie będzie robione przy bramce(proszę spojrzeć w kamere). Na Lechu przy obowiązkowych kartach frekwencja spadła do 13tys, to o czym swiadczy....
|