Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17072
Stary 22.10.2011, 14:19
Konfliktowy napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że zaraz znajdą przepis, który będzie mówił, że bramka padła prawidłowo.
I mają do tego święte prawo biorąc pod uwagę ten bełkot mitomanów na tym forum.
Odpowiedz cytując