medyk napisał(a):

|
jak dla mnie jest różnica między wyrażaniem swojego zdania a publicznym ośmieszaniem
|
Nie powiedzieli nieprawdy, użyli tylko żartobliwego tonu. To tak samo, jakby mieli kabarety zamykać za parodiowanie polityków. Nie te czasy.
Niestety, ten stadion daje pole do popisu dziennikarzom (bo tutaj nie trzeba zmyślać, a nawet bez fachowej wiedzy na pierwszy rzut oka można wiele wad wyciągnąć), więc to wykorzystają, zwłaszcza przy takich wpadkach. Zresztą pozdrowili właściwą osobę - Majchrowskiego.