Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15128
Stary 22.10.2011, 13:59
Piszecie, że można ewentualnie za Bitona 1mln euro dać, ale jakby chodziło o jego sprzedaż to byście krzyczeli, że 4mln to za mało. Już zahacza o dorosłą reprezentacje, jest młody, w ostatnich klubach strzela regularnie, świetny strzał z obu nóg, łatwość znajdowania się w sytuacjach, niezła skuteczność. Zobaczymy, czy gadanie o dojrzałości p. Cupiała to prawda czy zwykłe mrzonki.
Odpowiedz cytując