Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2748
Stary 22.10.2011, 13:52
Tyle że dla nich najwiekszym sukcesem było wejście w ostatnim okresie do ekstraklasy. Kolejnym krokiem milowym jest profesjonalny stadion. Im to wystarczy. A dla "kibiców" Wisły już to nie wystarcza. Mecz z Apoelem był tym czego oczekiwali. Emocji i bycia świadkiem historycznego sukcesu. A tak co ? Iść na mecz Podbeskidziem ? Lepiej iść do kina lub na piwo z kolegami.
Odpowiedz cytując