|
Tyle że dla nich najwiekszym sukcesem było wejście w ostatnim okresie do ekstraklasy. Kolejnym krokiem milowym jest profesjonalny stadion. Im to wystarczy. A dla "kibiców" Wisły już to nie wystarcza. Mecz z Apoelem był tym czego oczekiwali. Emocji i bycia świadkiem historycznego sukcesu. A tak co ? Iść na mecz Podbeskidziem ? Lepiej iść do kina lub na piwo z kolegami.
|