Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2747
Stary 22.10.2011, 13:49
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Aha. I kolejny raz to napisze. Będzie Barcelona i Real Madryt to będzie 33 tys. i najtańsze bilety za 100 zł. A że jest antypiłka i średniacy europejscy więc jest jak jest. Nawet bilety o polowe tańsze tego za bardzo nie zmienią.

Basałaj musisz dać MU
Była ankieta i wyszło, ze wina biletów..
Coś musi być na rzeczy. Przecież zobacz jaka jest frekwencja na Cracovii. Mają tam MU czy bilety za psi grosz?
Odpowiedz cytując