krakus76 napisał(a):

Aha. I kolejny raz to napisze. Będzie Barcelona i Real Madryt to będzie 33 tys. i najtańsze bilety za 100 zł. A że jest antypiłka i średniacy europejscy więc jest jak jest. Nawet bilety o polowe tańsze tego za bardzo nie zmienią.
Basałaj musisz dać MU
|
Była ankieta i wyszło, ze wina biletów..
Coś musi być na rzeczy. Przecież zobacz jaka jest frekwencja na Cracovii. Mają tam MU czy bilety za psi grosz?