Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2744
Stary 22.10.2011, 13:31
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Teraz nikt ci cen biletów nie obniży, bo było by to nie fair wobec karnetowiczów..
Ceny są zrobione pod trzy trybuny, dlatego tak drogo.
Nie trzeba obniżać. Np. kupujesz 1 bilet a drugi masz za 1 zł. Kupujesz jeden bilet a następny mecz masz za darmo. I żeby karnetowicze nie poczuli się oszukani mogą na swój karnet odebrać np. za 1 zł bitet dla innej osoby. Trzeba tylko chcieć i zaryzykować.
Odpowiedz cytując