Antystenes napisał(a):

Teraz nikt ci cen biletów nie obniży, bo było by to nie fair wobec karnetowiczów..
Ceny są zrobione pod trzy trybuny, dlatego tak drogo.
|
Nie trzeba obniżać. Np. kupujesz 1 bilet a drugi masz za 1 zł. Kupujesz jeden bilet a następny mecz masz za darmo. I żeby karnetowicze nie poczuli się oszukani mogą na swój karnet odebrać np. za 1 zł bitet dla innej osoby. Trzeba tylko chcieć i zaryzykować.