Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17064
Stary 22.10.2011, 12:37
Piotson napisał(a):Wyświetl post
I zdołał wyeliminować polski klub z tych pucharów.
OK, ale to akurat słaba referencja Trenerzy Karabachu i Levadii, czy nawet Irtyszu Pawłodar też mają takie wpisy w CV

Sartre napisał(a):Wyświetl post
E, nie zgodzę się co do Korony. To nie jest i nie była ekipa na czołówkę ekstraklasy, ale grają zaskakująco dobrze biorąc pod uwagę okoliczności. Oglądałem kilka ich spotkań i pokazywali momentami naprawdę fajną piłkę - a nie tylko chamską siłę, jak się im przypisuje. Szybkie akcje z klepki pomiędzy kilkoma zawodnikami, niezłe prostopadłe podania - czarów na boisku nie robią, ale nieźle zagrać im się zdarzy.

Przypomnę, że byli jednym z głównych kandydatów do spadku przed sezonem.
Poprzedni trener Korony też był bohaterem, ale tylko do czasu. Na razie są na fali, graja na ambicji - ale to nie będzie trwało wiecznie. Przyjdzie kryzys, to okaże się jaki z Ojrzyńskiego trener.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.10.2011 o godz. 12:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując