Piotson napisał(a):

|
I zdołał wyeliminować polski klub z tych pucharów.
|
OK, ale to akurat słaba referencja

Trenerzy Karabachu i Levadii, czy nawet Irtyszu Pawłodar też mają takie wpisy w CV
Sartre napisał(a):

E, nie zgodzę się co do Korony. To nie jest i nie była ekipa na czołówkę ekstraklasy, ale grają zaskakująco dobrze biorąc pod uwagę okoliczności. Oglądałem kilka ich spotkań i pokazywali momentami naprawdę fajną piłkę - a nie tylko chamską siłę, jak się im przypisuje. Szybkie akcje z klepki pomiędzy kilkoma zawodnikami, niezłe prostopadłe podania - czarów na boisku nie robią, ale nieźle zagrać im się zdarzy.
Przypomnę, że byli jednym z głównych kandydatów do spadku przed sezonem.
|
Poprzedni trener Korony też był bohaterem, ale tylko do czasu. Na razie są na fali, graja na ambicji - ale to nie będzie trwało wiecznie. Przyjdzie kryzys, to okaże się jaki z Ojrzyńskiego trener.