Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15124
Stary 22.10.2011, 12:34
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
Wybitne głupoty pleciesz. Biton regularnie lutuje bramy od trzech sezonów.
Dodatkowo jest młody.
Co więcej, te jego bramki to żadne farty, tylko sytuacje, gdzie sytuacje wypracowuje sobie sam.
A nie ma ich zbyt dużo.
Niezaprzeczalnie Biton ma fantastyczne statyski. I to w 3-cim klubie pod rząd.

Ale nie da się też ukryć, że nie jest to gracz, który kreuje grę i że te sytuacje wypracowuje sam (jak np. Lubojla). To taki łowca bramek, killer. Ale przyznam, że jeden z najlepszych killerów jacy biegają po polskich boiskach. On ma "zmysł". Podejmuje błyskawiczne decyzje, zawsze jest tam gdzie powinien, a technikę ma wystarczającą, żeby te decyzje zamieniać na bramki, a nie strzały panu Bogu w okno. Do tego, jak drużynie nie idzie, to sie cofa po piłkę, a z dobrym strzałem, i dobrym przyjęciem ze zwodem potrafi z tego zrobić bramkę z dystansu (tak jak z Fulham, tak jak z Twente, czy jak z GKS Bełchatów).

Zobaczymy jak będzie dalej.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując