Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2741
Stary 22.10.2011, 12:29
Jeśli nie będą tańsze, to frekwencja na ligę wyniesie ok 15-17 tysięcy, a na "hity" nie przyjdzie więcej jak 25 tysiecy.
Mamy teraz tyle miejsc do zagospodarowania, powinien klub obmyślić jeszcze lepszy pakiet zniżkowy dla młodzieży, czy to studentów. A myślę, że przykładowa informacja o np 30% zniżce na mecze w Europejskich pucharach dla posiadaczy karnetów sprawią, że wiecej osób się na nie skusi licząc na mecze w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Jedno jest pewne, ceny nie pójdą w górę, więc działanie klubu w tym aspekcie będzie na pewno dla nas korzystne, nie wiadomo tylko w jakim stopniu. Po meczach z tego sezonu widzimy, że nei było problemu z frekwencja na mecze kluczowe, czy to Apoel, czy to Litex (a przecież były wakacje). problemem jest liga i mecze w pucharach gdy już nie będzie super meczów. Ceny ulgowe po 15 zł na trubune G sprawiłyby, że nei świeciłaby ona pustkami, tak jak się teraz często zdarza.

Można chyba spróbować zebrać pomysły zniżek, i wysłać pismo do klubu, przecież tam też pracują ludzie, mam nadzieję, że też myślą długofalowo i wiedzą, że najpierw trzeba zachęcic i wychowac sobie nowe pokolenie kibicow, dla ktorych pozniej podniesienie ceny biletow o 5 zl nie bedzie problemem.
Odpowiedz cytując