Odpiepszcie się od Koźmińskiego. Jego nieśmiertelne: "...wrócili z wielkiej podróży." jest bezbłędne i ja chcę więcej!


Co do historycznego zwycięstwa nad angolami, to chyba tylko w pucharach było historyczne o czym nikt nie pisze. Historyczne zwycięstwo nad nimi to było ponad 70 lat temu. I przeciwnikiem nie były słabiaki pokroju Blackboorn czy Fulham, a wielka Chelsea, która kilka dni przed meczem z nami pokonała rep. Polski 2:0.