Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8500
Stary 22.10.2011, 10:55
Odpiepszcie się od Koźmińskiego. Jego nieśmiertelne: "...wrócili z wielkiej podróży." jest bezbłędne i ja chcę więcej!



Co do historycznego zwycięstwa nad angolami, to chyba tylko w pucharach było historyczne o czym nikt nie pisze. Historyczne zwycięstwo nad nimi to było ponad 70 lat temu. I przeciwnikiem nie były słabiaki pokroju Blackboorn czy Fulham, a wielka Chelsea, która kilka dni przed meczem z nami pokonała rep. Polski 2:0.
Ostatnio edytowane przez Gordian : 22.10.2011 o godz. 11:00.



Odpowiedz cytując