Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2810
Stary 22.10.2011, 09:56
@tarantulaw2: Wydaje mi się, że założenie kolejnego tematu nie będzie dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Po pierwsze: spowoduje rozbicie de-facto tej samej dyskusji na dwa tematy, a co za tym idzie dezorientację; po drugie: nie rozwiąże sprawy, bo "zNaFcY" i tak będą wypowiadać się i tu i tu.
Odpowiedz cytując