Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11128
Stary 22.10.2011, 09:28
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Tu zmiany są tylko symboliczne. Czyżby nasza ofensywa, oparta na indywidualnych popisach Meliksona , Małeckiego i Ilieva, oraz talencie strzeleckim Bitona, była tak doskonała , że nie trzeba niczego zmieniać? Nie wydaje mi się
a mi się wydaje, że zakup 3 wartościowych zawodników, to bardzo dużo, a trzeba też wziąć pod uwagę, że Biton jest tylko wypożyczony. Nie ma co wymieniać połowy składu, bo sensu w takim działaniu nie ma za wiele.
Odpowiedz cytując