Lysy napisał(a):

Tu zmiany są tylko symboliczne. Czyżby nasza ofensywa, oparta na indywidualnych popisach Meliksona , Małeckiego i Ilieva, oraz talencie strzeleckim Bitona, była tak doskonała , że nie trzeba niczego zmieniać? Nie wydaje mi się
|
a mi się wydaje, że zakup 3 wartościowych zawodników, to bardzo dużo, a trzeba też wziąć pod uwagę, że Biton jest tylko wypożyczony. Nie ma co wymieniać połowy składu, bo sensu w takim działaniu nie ma za wiele.