Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20012
Stary 22.10.2011, 09:07
staszek001 napisał(a):Wyświetl post
Zdjęcia poproszę.
Ale po co? Nie chodzi o mnie, w moim przypadku chodzi o znajomych. Zawsze nasłuchają się jak to jest na meczu, że jednak media to ściema z tym stadionem. Tak naprawdę tam wszytko jest zrobione i warto przyjść i zobaczyć spotkanie w komfortowych warunkach. Więc Oni w końcu się decydują, wiadomo, że też ze względu na przeciwnika... I co? I jedno wielkie gówno. Cała ta paplanina w prasie okazuje, się prawda, bo trybuna wygląda jakby potrzebowała generalnego remontu. Odnoszę wrażenie, że w zwiększeniu widowni na meczach to głownie zależykibicom, a nie pracownikom klubu odpowiedzialnym za to. I nie przemawia do mnie fakt, że nie ma operator itp. Powinni stanąć na głowie, żeby wszystko było cacy, bo takim podejściem tylko utwierdzają przypadkowych ludzi, że jednak media mają racje co do Naszego stadionu.

edit:
zwykle nie czepiam się, ale w liczbie mnogiej to: kibicom, pracownikom

Słuszna uwaga, dzięki.
Ostatnio edytowane przez art : 22.10.2011 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytując