tofik napisał(a):

Trochę się obawiam, bo:
- ŁKS za Probierza już nie gra tak badziewnie jak na początku.
- Chcąc dobrze grać co 3 dni trzeba umieć szanować piłkę, żeby się nie zajechać. Niestety my nie umiemy. Czyli będziemy zmęczeni i człapiący.
- Gramy kichę na wyjazdach, często z przyczyny podanej w punkcie drugim
|
Ale z tymi najlepszymi nie wygrywają