|
porównując 650 tys euro za Jirsaka a teraz dwa, trzy razy więcej za Bitona który przez kilkanaście meczy przebił cały pobyt Czecha w naszych barwach. Obawiam się tylko tego że kwota z tych początkowych 1,3mln jest już w okolicy 2-2,5 a takiej kwoty na pewno nie wyłoży.
Drugą osobą jest Nunez z wypożyczenia za którego też trzeba wyłożyć nie małą gotówkę..
|