Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
#**SnaKe**#
Member
Od: 06.2004
Skąd: ja to znam
Offline
#
15109
21.10.2011, 21:32
TOMEK 11
napisał(a):
Burliga w podstawowym, aż obejrzę mecz
a na przeciwko Mączyński. Pojedynek Bury-Mąka wygrywa pierwszy ale fajnie że obaj w pierwszych składach i przyzwoicie się pokazali.
#**SnaKe**#
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do #**SnaKe**#
Znajdź inne posty napisane przez #**SnaKe**#