dynek.pl napisał(a):

Umarl ktos w Zabrzu, ze taka cisza ?
a tak na serio to oni przeciwko czemu protestują
|
http://www.gornik.zabrze.pl/page2.php
Ależ Ruch miał 3 sytuacje zaraz po 60 minucie... Nie wiem jakim cudem w żadnej z nich piłka nie wpadła do bramki.