Podbiję temat i wrzucę notkę, jaka krąży po Berlinie:
Cytat:
Akcja informacyjna: Naziści w Polsce
napisała: Lewica Antyfaszystowska Berlin
Prawicowokonserwatywny rząd i kościół katolicki od lat utrzymują w Polsce klimat rasistowski, antysemicki i homofobiczny. Jest to idealna pożywka dla sceny prawicowej, jaka łączy całe spektrum od konserwatywnych nacjonalistów i huliganów począwszy, aż po klasycznych neonazistów. Ta brunatna mieszanina maszeruje rokrocznie w Warszawie z okazji „święta narodowego” 11.listopada. Jak dotąd towarzyszyła im asysta policji i byli tolerowani przez ludność. Antyfaszystowska samoobrona pozostawała bezsilna – aż do zeszłego roku. Zainspirowana demonstracjami w Dreźnie, polska scena antyfaszystowska odważyła się po raz pierwszy na następujący scenariusz: Ukuto szeroki, przekrojowy sojusz różnych organizacjiby zakończyć pochody neonazistów…
Akcja informacyjna Siempre Antifascista & Lewicy Antyfaszystowskiej Berlin Nationalismus, Antisemitismus, Homophobie – Die Rechte in Polen
Infoabend | Di. 18.10. | 19:30 | Festsaal Kreuzberg
Naziaufmarsch blockieren! am 11.11. in Warschau
|
Paranoja zatacza coraz szersze kręgi.
Przesłanie jest jasne - kochasz Polskę? Jesteś zbrodniarzem.
Chciałem zaznaczyć co śmieszniejsze fragmenty, ale musiałbym zaznaczyć wszystko.
W asyście policji. Serio, oni chyba żyją w tym samym świecie, co kibice Cracovii.

Jak rok temu sami nielegalną manifestacją zatrzymali legalną, to jakoś nie przypominam sobie, żeby policja ich usuwała siłą... No, ale oni mają swój świat.

Zdziwią się pewnie trochę, jak zobaczą kogo będzie więcej. 8)
Przepraszam za ilość emotek, ale nie mogę przestać się śmiać z głupoty tych ludzi.