Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17048
Stary 21.10.2011, 19:46
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No to pryska wielka Korona Ojrzynskiego. Sytuacja podobna do tej z tamtego sezonu tylko wczesniej sie zaczyna
Bez przesady - uwielbiam "skrajności"

Przed sezonem mieli być pierwsi do spadku, w dodatku z trenerem bez nazwiska. Nagle Ojrzyński popracował z nimi i stali się co? Głównym faworytem do MP żeby jego mit "pryskał"? Jedni i drudzy przesadzali. Nie wiem czy Ojrzyński na stałe zagości jako dobry trener, ale czemu go kopać? Bo ze średnią kadrowo Koroną zdobył trochę punktów?

Inną natomiast jest sprawą na jak długo Korona pogra na ambicji. Do wiosny, jak w zeszłym sezonie a potem odpuszczanie meczy?

Na pewno Korona to nie jest zespół kadrowo na puchary, tylko średniak ligowy i tyle. A praca Ojrzyńskiego (na ten moment) nie wygląda źle.


BTW
A że ktoś coś tam napisał naiwnie że Ojrzyński zamiast Maaskanta i od razu kopanie Ojrzyńskiego? Przecież My idziemy po całości w cudzoziemszczyznę i jak nie Maaskant to pewnie kolejny Holender albo inny Niemiec
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując