mitmichael napisał(a):

|
No to pryska wielka Korona Ojrzynskiego. Sytuacja podobna do tej z tamtego sezonu tylko wczesniej sie zaczyna
|
Bez przesady - uwielbiam "skrajności"
Przed sezonem mieli być pierwsi do spadku, w dodatku z trenerem bez nazwiska. Nagle Ojrzyński popracował z nimi i stali się co? Głównym faworytem do MP żeby jego mit "pryskał"? Jedni i drudzy przesadzali. Nie wiem czy Ojrzyński na stałe zagości jako dobry trener, ale czemu go kopać? Bo ze średnią kadrowo Koroną zdobył trochę punktów?
Inną natomiast jest sprawą na jak długo Korona pogra na ambicji. Do wiosny, jak w zeszłym sezonie a potem odpuszczanie meczy?
Na pewno Korona to nie jest zespół kadrowo na puchary, tylko średniak ligowy i tyle. A praca Ojrzyńskiego (na ten moment) nie wygląda źle.
BTW
A że ktoś coś tam napisał naiwnie że Ojrzyński zamiast Maaskanta i od razu kopanie Ojrzyńskiego? Przecież My idziemy po całości w cudzoziemszczyznę i jak nie Maaskant to pewnie kolejny Holender albo inny Niemiec
