Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8498
Stary 21.10.2011, 19:31
Z perspektywy D mecz wyglądało to całkiem całkiem, w końcu można było oglądnąć solidnie grającą Wisłe.
Z pewnością duży wpływ miało to że drużyna z Londynu grał w 10tke 2/3 meczu. Jak dla mnie znakomity mecz Ilieva, tylko jedno ale, nie rozumiem czemu on niema siły na cały mecz a np taki 3 lata starszy Sobol ma. Najsłabsi zdecydowanie Diaz i Kirm, niech szybciej wraca Melikson lub Małecki bo na Kirma się już patrzeć nieda. Może do powrotu Meliksona i Małego niech gra tam Nunez? albo Boguski?
Co do Holendrów w obronie... chyba niema się do czego przyczepić, zagrali solidnie, bez większych błędów.
Widać optymizm wraca na forum wśród kibiców, już obliczenia ile trzeba ugrać żeby wyjścć z grupy, oby tylko z Londynu nie wrócili z 3-4 bramkami w plecy bo na nic wasze obliczenia
Co do Roberta - takimi meczami, grą i wynikami odbudujesz zaufanie kibiców.
P.S. Nie daj teraz dupy w Łodzi.

Brawo Wisełka
Powód: JŻS
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 21.10.2011 o godz. 19:48.
Odpowiedz cytując