Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17047
Stary 21.10.2011, 19:18
No to powoli pryska wielka Korona Ojrzynskiego. Sytuacja podobna do tej z tamtego sezonu tylko wczesniej sie zaczyna
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 21.10.2011 o godz. 19:43.
Odpowiedz cytując