Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
#
11126
21.10.2011, 19:06
szczepek19
napisał(a):
Dla mnie taka 11 byłaby bardzo optymalna
Dla tych którzy nie znają nazwisk Mike Havenaar i Tadanari Lee: Obaj są jednymi z najskuteczniejszych napastników J-League, 1 jest Havenaar z 16 trafieniami, 3 jest Lee z 13. Havenaar ostatnio w swoim 3 występie w kadrze strzelił dwie bramki ( ma 194 cm i ma 24 lata gra w Ventforet Kofu jednym ze słabszych klubów tamtejszej ligi, oraz ma korzenie holenderskie ) Tadanari Lee to napastnik Sanfrecce, w ostatnich latach bacznie obserwowany przez Herthę, ostatecznie nie zakupiony, a szkoda bo piłkarz bardzo bramkostrzelny.
wyluzuj trochę, wyjdź na świeże powietrze, znajdź sobie dziewczynę, albo chłopaka, weź głęboki oddech i powiedz trzy razy sensation
"Ludzie są tacy
głupi
, że to
działa
. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
tomasz_19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomasz_19
Znajdź inne posty napisane przez tomasz_19