|
Wszystko pięknie, wszystko super, ale boki obrony do d... Te luki w składzie są do poprawki. Na tych pozycjach powinny być najmocniejsze ogniwa w zespole a u nas są to najsłabsze punkty... Jak już mówicie o Dahanie, to pewnie Standard L. sprzedałby Gershona, którego ciągle wypożycza do Kortrijk.
|