|
I bardzo dobrze, nareszcie ten kielecki balonik pęknie...mieli do tej pory kupę szczęscia a lidze, ale niektórzy z powodu tego farta chcieli z Ojrzynskiego robić zbawcę Wisły, kiedy ten zastapi słabego Maaskanta.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|