|
No i jeszcze sprawa z Lyczmańskim i meczem z Jagą. Jak po meczu sędzia przyznał się do błędu, to uznali to za fakt, który zamyka dyskusję. Teraz, sędzia po meczu podtrzymał swoją decyzję, a oni dalej wiedzą lepiej. Hmm... trochę to niekonsekwentne. A szkoda, bo to był mój ulubiony portal o piłce.
|