Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1742
Stary 21.10.2011, 17:51
Co się tak dziwicie weszlo?Wisła to jakby nie było,to po prostu zawalidroga dla Legii i Lecha.Można raz na 10...no powiedzmy raz na 5 lat ustrzelić mistrza,ale tak bezczelnie prawie non-stop?Gdyby nie Ona,to tamci już dawno graliby w CL.Cel takiej nagonki jest bardzo prosty.Trzeba wytworzyć taką presję na sędziów,by nawet ewidentnych karnych dla Wisły nie gwizdać,by gwizdać w zwiększonej dawce wolne przeciw Wiśle,oraz by czynić zupełnie odwrotnie w stosunku do rywali Wisły.Wszyscy pamiętamy okres,gdy był szlaban na karne dla Wisly.
Odpowiedz cytując