masterlag napisał(a):

|
Mam pytanie odnośnie tych podpisów- do kiedy trzeba przekazać listy SKWK?
|
"Ostatni termin w który można przynosić listy z podpisami to mecz z Podbeskidziem. Zachęcamy do zaangażowania się w zbiórkę. Zbieracje na osiedlach, w waszych miejscowościach, w szkołach, pracy w domu. "
http://.......pl/news/show/7510_nagrody_za_podpisy