Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24018
Stary 21.10.2011, 17:18
masterlag napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie odnośnie tych podpisów- do kiedy trzeba przekazać listy SKWK?
"Ostatni termin w który można przynosić listy z podpisami to mecz z Podbeskidziem. Zachęcamy do zaangażowania się w zbiórkę. Zbieracje na osiedlach, w waszych miejscowościach, w szkołach, pracy w domu. "

http://.......pl/news/show/7510_nagrody_za_podpisy
Odpowiedz cytując