Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8496
Stary 21.10.2011, 17:11
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Ja myśle, że Maskaant wystawia Diaza w meczach pucharowych, bo dużo lepiej niż Paljic gra głową, a my strasznie dużo bramek tracimy po stałych fragmentach gry. Więc jeśli spodziewamy się, że będzie bardzo dużo wrzutek w nasze pole karne to gra Diaz, a jak spodziwamy się, że będziemy atakować i trzeba kogoś szybkiego na boku do robienia przewagi/gonienia przeciwników jak idą z kontrą, to gra Paljic.

Diaz dał sie objechać parę razy, ale trzeba przyznać, że ładnie czyścił pole karne przy wrzutkach ze stałych fragmentów i Fulham nic nie zdziałał. Zresztą komentatorzy Polsatu to zauważyli.
Tak masz w 100 % rację.

Nie zmienia to jednak samej gry Diaza co do zwrotności i pojedynków jeden na jeden. Potrzebujemy tu lepszego rozwiązania "na gwałt". Znaczy im szybciej tym lepiej. W istocie próbowałbym uparcie tego Lamey'a na LO i Jovanovicia na PO. Jednak nie muszę mieć racji, ot mamy słabe ogniwo i ... byle do wiosny. Do transferu Stana.
Odpowiedz cytując