Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1740
Stary 21.10.2011, 17:09
Weszlo nie ma co robic , wchodzą w [...] na chama , ale jak sędziowie krzywdzili Wisłę w innych meczach to dobrze ....a było. Do Wisły sie [...] przyczepili , a inni to co , inne mecze w naszej kopanej Lidze mowa o tych co kolega funkykoval napisał.
Powód: przekleństwa
Ostatnio edytowane przez flamengista : 21.10.2011 o godz. 21:37.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując