Cytat:
Michał Probierz: Mamy pomysł na Wisłę
1 godz. 52 minuty temu
Piłkarze ŁKS chcą w niedzielę sprawić niespodziankę, jaką z pewnością byłoby ich zwycięstwo nad obrońcą mistrzowskiego tytułu. - Mamy pomysł na Wisłę - twierdzi trener Michał Probierz.
�ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
|
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...le,1711441,812
Strach sie bac, "polski Guardiola" ma pomysl. Niestety, po naszym czwartkowym wyniku nie zdziwie sie jak my do niedzielnego meczu przystapimy zbyt spokojnie i "pomysl" wystarczy do urwania nam punktow.
W Lodzi na pewno nie czeka nas latwy mecz. Fakt, ze tam w ataku sami emeryci (Saganowski, Mieciel) czy kalecy (Szalachowski) to jednak na Wisle na pewno sie zepna. Maaskant musi wystawic mozliwie najsilniejszy sklad. Do konca rundy coraz blizej i trzeba ugrac jak najwiecej punktow dlatego do Lodzi po zwyciestwo.
Chcialbym zobaczyc Wisle z dwojka napastnikow ale pewnie nie ma co na to liczyc. Wydaje mi sie, ze w lidze powinnismy grac w bardziej ofensywnym ustawieniu, zwlaszcza, ze LKS to zespol, ktoremu mozna strzelac bramki