Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 21.10.2011, 16:29
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję , że zobaczymy 4:4:2 - jeśli nie w takim spotkaniu to kiedy? Ale znając Maaskanta nie ma szans , na żadne eksperymenty. Zobaczymy stary skład, a jedyne niewiadome to lewa obrona i środek pomocy Garguła czy Jirsak :/
Po jaką cholerę mamy zmieniać system gry, który usiłujemy z takim trudem opanować i który jest uważany za najefektywniejszy?
Odpowiedz cytując