Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5688
Stary 21.10.2011, 15:33
no niby z poprzednich wydań, ale ja mam paczke grafiki z bodajze 09, coś 4gb wiec niektórych młodych juz nie miałem.
Tak samo, milej sie gra Wisła jak wszyscy maja identyczne zdjecia w sensie ze w koszulka Wisły etc

do tego nowy/stary ulepszony image, masa nowych zer i jedynek, szał.

tak,włąsnie w pyte jest to ,ze w koncu mozna dodawac i odejmowac ligi w trakcie trwania

2gb -32 ligi ? O ...., grasz metodą dzień=dzień ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując