no niby z poprzednich wydań, ale ja mam paczke grafiki z bodajze 09, coś 4gb wiec niektórych młodych juz nie miałem.
Tak samo, milej sie gra Wisła jak wszyscy maja identyczne zdjecia w sensie ze w koszulka Wisły etc
do tego nowy/stary ulepszony image, masa nowych zer i jedynek, szał.
tak,włąsnie w pyte jest to ,ze w koncu mozna dodawac i odejmowac ligi w trakcie trwania
2gb -32 ligi ? O ...., grasz metodą dzień=dzień ?
