Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5685
Stary 21.10.2011, 15:24
Pawlolek napisał(a):Wyświetl post
Sęk w tym, że w demce jest małe nagromadzenie całych informacji itd. A ja potrzebuję przetestować grę na pełnej wersji. Mój laptop cierpi na bardzo mało pamięci RAM (jedynie 512 MB)..
podziwiam.

w ogole to Ci ruszy?

ja mam 2gb i dla FM11 to było jak dla mnie minimum ramu. Na lapku miałem 2gb ale mi fm11 nie poszedł z uwagi na słaby procek.

Kresek : wiadome ze gra bedzie fajna za miesiac gdzieś ,ale ja np. dema nie ruszałem bo ligi polskiej nie było i teraz pomimo że będa bugi, sprawdziłbym z przyjemnoscia pogranie Wisełka. Do tego wyszły juz mordy i koszulki
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując