Pawlolek napisał(a):

|
Sęk w tym, że w demce jest małe nagromadzenie całych informacji itd. A ja potrzebuję przetestować grę na pełnej wersji. Mój laptop cierpi na bardzo mało pamięci RAM (jedynie 512 MB)..
|
podziwiam.
w ogole to Ci ruszy?
ja mam 2gb i dla FM11 to było jak dla mnie minimum ramu. Na lapku miałem 2gb ale mi fm11 nie poszedł z uwagi na słaby procek.
Kresek : wiadome ze gra bedzie fajna za miesiac gdzieś ,ale ja np. dema nie ruszałem bo ligi polskiej nie było i teraz pomimo że będa bugi, sprawdziłbym z przyjemnoscia pogranie Wisełka. Do tego wyszły juz mordy i koszulki
