Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
 
Od: 10.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 21.10.2011, 14:54
Cytat:
Marko Jovanović na pewno nie zagra w niedzielnym meczu z ŁKS-em Łódź. Problem z kostką zawodnika przedłuża się i dlatego będzie miał on przeprowadzone dodatkowe badania.

„Marko przejdzie badanie rezonansem magnetycznym, ponieważ nadal uskarża się na kontuzję kostki. Wydawało nam się, że został w nią tylko kopnięty, ale chcemy sprawdzić, czy nie dzieje się tam coś więcej” – poinformował trener Maaskant.

Także pozostali piłkarze, którzy nie mogli zagrać w meczu z Fulham, nie pojadą na mecz do Łodzi. „Byłem dziś w naszej siłowni i widziałem drużynę Ekstraklasy, która mogłaby zostać mistrzem Polski. Melikson, Sobolewski, Małecki, Jovanović, Bunoza – oni stworzyliby razem całkiem dobry zespół” – żartował trener Wisły.
Szkoda, że Jovanovic znów nie zagra.
Odpowiedz cytując