westersyl napisał(a):

|
Według mnie propaganda SKWK anty holenderska zrobiła również dużo złego. Wmawiają ludziom że jest tragicznie a tak naprawdę nie jest ani tragicznie ani dobrze. Ostatnie artykuły w stosunku do trenera, dyrektora sportowego, zawodników to czyste chamstwo. Weszło przy tym tym to jest nic.
|
A bo może onie nie chcą być kibicami sukcesu
