Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8483
Stary 21.10.2011, 14:44
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Według mnie propaganda SKWK anty holenderska zrobiła również dużo złego. Wmawiają ludziom że jest tragicznie a tak naprawdę nie jest ani tragicznie ani dobrze. Ostatnie artykuły w stosunku do trenera, dyrektora sportowego, zawodników to czyste chamstwo. Weszło przy tym tym to jest nic.
A bo może onie nie chcą być kibicami sukcesu
Odpowiedz cytując