Wow, nowy FM to już dziś? Akurat na weekend

. Póki co jednak wstrzymam się z kupowaniem. Ściągnę z jakiegoś torrenta i zobaczę, czy mój dziadek w ogóle go podchwyci coś. Kij z 3d i tak wolę popatrzeć na "biegające" kółka (chociaż bardzo jestem ciakawy nowego trójwymiarowego trybu), ale jak mi zacznie przetwarzać dnie meczowe po 5 minut, to jednak spasuję...