Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5678
Stary 21.10.2011, 14:26
Wow, nowy FM to już dziś? Akurat na weekend . Póki co jednak wstrzymam się z kupowaniem. Ściągnę z jakiegoś torrenta i zobaczę, czy mój dziadek w ogóle go podchwyci coś. Kij z 3d i tak wolę popatrzeć na "biegające" kółka (chociaż bardzo jestem ciakawy nowego trójwymiarowego trybu), ale jak mi zacznie przetwarzać dnie meczowe po 5 minut, to jednak spasuję...
Odpowiedz cytując