Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
8478
21.10.2011, 14:14
Tu pozytywna ocena Wisły:
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1..._Wisly_na.html
http://www.sport.pl/pilka/1,65042,10...ajgorszy_.html
Tu natomiast obrazek jaki jest podobno we wszystkich czołowych angielskich a właściwie szerzej, brytyjskich gazetach:
http://www.sport.pl/pilka/1,65042,10...u_Wisly_z.html
yarow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do yarow
Znajdź inne posty napisane przez yarow